Przejdź do treści

Świetlica dla młodzieży w Papui Nowej Gwinei

  • przez

W najnowszym wydaniu Wiadomości Misyjnych możemy dowiedzieć się o kolejnym projekcie pomocy Misjonarzom naszej Prowincji w prowadzonym przez nich dziele misyjnym – „Świetlicy dla młodzieży w Papui Nowej Gwinei”. Od ubiegłego roku pracuje tam misjonarz z naszej Prowincji – ks. Włodzimierz Małota CM. W swojej nowej parafii, w której jest pierwszym kapłanem od dwudziestu lat pragnie zorganizować świetlicę – miejsce spotkań miejscowej młodzieży, w którym będą mogli wspólnie się bawić, uczyć, pogłębiać wiarę i wiedzę.

Naszym pragnieniem jest wesprzeć dzieło ks. Włodzimierza dostarczając do jego świetlicy instrumenty muzyczne. Według naszych szacunków i samego Misjonarza za zakup instrumentów potrzebne jest ok. 8,000 zł (ok. $ 2,700)
Projekt wyposażenia świetlicy ks. Włodzimierza w Waitape w instrumenty muzyczne można wesprzeć, przesyłając dowolną kwotę pieniężną na rachunek bankowy Sekretariatu z zaznaczeniem w tytule: «Świetlica dla młodzieży w Papui Nowej Gwinei».

W styczniu zwracaliśmy się z prośbą o pomoc w zbiórce funduszy na zakup motocykla dla ks. Rafała Brukarczyka CM pracującego w Hondurasie. W chwili obecnej dzięki Waszej ofiarności zgromadziliśmy znaczącą część wymaganej kwoty. Dzięki temu bardzo realne jest, że uda nam się podarować naszemu Misjonarzowi w Hondurasie zamierzony dar – motocykl terenowy.

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies
Translate »